Manicure

Manicure

Klasyczny zabieg kosmetyczny na dłonie. Posiadamy w naszej ofercie bogatą gamę kolorystyczną lakierów firmy Vinylux oraz lakierożeli firmy Semilac i Gelish.

Manicure winylowy

Utrzymuje się do 7 dni. W porównaniu do zwykłych lakierów charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i uszkodzenia. Bardzo szybko wysycha utwardzając się pod wpływem naturalnego światła.

Cena: 55 zł

Manicure japoński

Zabieg odżywczy, wzmacniający naturalną płytkę paznokcia. Dzięki takim składnikom jak krzemionka z Morza Martwego, keratynie oraz odpowiednio dobranych witaminom doskonale regeneruje płytkę.

 

Cena: 80 zł

Manicure hybrydowy

Specjalistyczny manicure utrzymujący się około 2 tygodni. Polega na nałożeniu na paznokcie specjalnego lakierożelu, który następnie utwardza się za pomocą lampy UV/LED. Naturalna płytka nie odbarwia się a lakier doskonale utrzymuje się na paznokciach. Do usunięcia hybrydy należy zastosować specjalistyczny preparat tylko i wyłącznie w salonie wykonującym taką usługę.

Cena: 70 zł

Maski

Maski na dłonie zapewniają odpowiednią pielęgnację i przywracają piękny wygląd.

Parafina

Wygładza naskórek i sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna.

Cena: 30 zł

Nasze marki

Mamy w ofercie lakiery winylowe firmy

  • Vinylux – utwardzane za pomocą naturalnego światła i
  • lakierożele hybrydowe firmy Semillac i Gelish.
  • Używamy również materiałów firmy Victoria Vynn.

Lakierożele utwardzane są za pomocą lampy UV/Led co gwarantuje błyskawiczne wysuszenie i przepiękny blask na paznokciach.

stock-image-22950904_2

gelish-500